MACIEJ KRZYNÓWEK
architekt
__________

„Lubi słuchać dobrej muzyki oraz robić wszystko na raz. Wierzy w ludzi. Nie lubi sztruksu. Nie ma człowieka, na którego się złości albo takiego, który wyprowadzi go z równowagi… no chyba, że to jestem ja. Jest chodzącą oazą spokoju i równowagi emocjonalnej, optymistycznie nastawiony do życia. Najważniejsi są dla niego przyjaciele, dla przyjaciół jest gotowy zrezygnować z wielu przyjemności.Potrafi w środku nocy obudzić się i przenosić swoje pomysły na papier. Codziennie ma nowy rewolucyjny pomysł na podbój świata a słowo rewolucja samo w sobie wywołuje u niego jeżenie się włosów na głowie. Schody nie są dla niego żadną barierą, lubi walczyć z przeciwnościami. Zdecydowanie jest wizjonerem, ma wyobraźnię.”

- Kasia

Pracownia STRÓM stworzona została przez duet pasjonatów, architekta krajobrazu i architekta. Choć wykształceni zostali w bardzo szerokim zakresie kształtowania przestrzeni, najpewniej czują się w skali bliskiej człowiekowi. Pracownia należy do Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu, które jest jedyną polską organizacją branżową zrzeszoną w European Landscape Contractors Association (ELCA) oraz European Foundation for Landscape Architecture (EFLA). Pracownia należy również do Klastra Przemysłów Kreatywnych i Kulturalnych "Made in Śląsk".

KATARZYNA ROGOWSKA
architekt krajobrazu
__________

„Jest chodzącą bombą niekontrolowanej energii. W każdym na kogo spojrzy rozpala płomień szaleńczej pasji. Punktualna, precyzyjna, rzeczowa, wrażliwa i pyskata. Przy pomocy starego piekarnika, cukru, jaj, mąki i niespodziewanego przypływu olśnienia, potrafi osłodzić, gorzkie noce tuż przed oddaniem projektu. Nienawidzi komputerów. Ma książkę z dendrologii, spęczniałą od zdobytego doświadczenia, w której rosną czterolistne koniczyny.”

- Maciek