DIALOG

W pracowni STRÓM pracujemy w bliskich relacjach z klientem, czyli z Tobą. Przekształcając przeciętne codzienne miejsca w inspirujące i funkcjonalne przestrzenie dla Twoich potrzeb, ambicji, marzeń, aspiracji. Każdy projekt zaczynamy od otwartej i szczerej dyskusji z Tobą, po to aby dotrzeć do tego czego potrzebujesz, czego chcesz, jak żyjesz. Takie podejście pozwala nam dobrać odpowiednie rozwiązania dla Twojego projektu i uszlachetnia ostateczny rezultat.

WSPÓŁPRACA

Spełnić Twoje oczekiwania, stworzyć Twój wymarzony dom to bardzo złożone zadanie. Dlatego współpracujemy z wieloma wyspecjalizowanymi zespołami branżystów. Szeroka sieć długotrwałej współpracy z profesjonalnymi rzemieślnikami, wykonawcami, dostawcami, producentami, zapewnia pomoc przy finalizowaniu twoich projektów. Dzięki temu, Stróm może podjąć się każdego zadania projektowania przestrzeni.

KREATYWNOŚĆ

Najbardziej zależy nam aby poprawić jakość twojego życia, dlatego jesteśmy zainteresowani architekturą, która jest przede wszystkim „lepsza” a nie „inna”. Przy pomocy twórczych rozwiązań projektowych, przezwyciężamy ograniczenia, jak niewielki budżet, trudne warunki terenowe, czy bezmyślne przepisy. Cieszy nas odkrywanie nowych materiałów do zastosowania w projekcie, ale nie mniejszą przyjemność czerpiemy z odkrycia nowego zastosowania dla starego materiału.